معجزه نوشیدن آب تصفیه شده بر زیبایی پوست

معجزه نوشیدن آب تصفیه شده بر زیبایی پوست

معجزه نوشیدن آب تصفیه شده بر زیبایی پوست

مخاطبان این مطلب تمام خانم‌ها و آقایانی هستند، که به سلامت و زیبایی پوست و ظاهرشان اهمیت می‌دهند. اگر شما هم جزو یکی از خوش سلیقه‌ترین افرادی هستید که نسبت به پوست‌تان حساس بوده و به نوشیدنی‌هایی که می‌نوشید، اهمیت می‌دهید، تبریک می‌گویم. شما یکی از مهم‌ترین آدم‌های روی زمین هستید. پس این مطلب را از دست ندهید.

کافیست طی 20 روز این عادت را در خود ایجاد کنید. صبح که از خواب بیدار می‌شوید، به صورت ناشتا و نیم ساعت قبل از صبحانه، یک لیوان آب بنوشید. تاثیری را که در طی روز، طی این مدت، در بدن‌تان بر جای می‌گذارد، خودتان حس خواهید کرد.

نوشیدن آب ناشتا چه تاثیری دارد؟

قبل از اینکه به صورت جزئی در مورد تاثیرات مستقیم آب بر روی پوست صورت صحبت کنیم، به طور کلی، معجزه نوشیدن آب ناشتا را در موارد زیر تجربه خواهید کرد:

 • تحریک روده و دفع سموم: در طول شب که به خواب رفتید، بدن به فرایند دفع سموم می‌پردازد. وقتی قبل از صبحانه، ناشتا آب می‌نوشید، این سموم به راحتی دفع شده و مشکل یبوست هم نخواهید داشت.

 • کاهش وزن: در صورتی که قصد کم‌کردن وزن دارید، نوشیدن آب هنگام ناشتا، شما را از ریزه‌خواری در طول روز حفظ می‌کند. چرا که احساس گرسنگی کمتری احساس می‌کنید، و سوخت و ساز بدن‌تان بالاتر می‌رود.

 • رفع مشکل ترش کردن معده: اگر معده اسیدی دارید، ناشتا آب بنوشید. این کار باعث می‌شود، اسید معده‌تان به پایین رود و مشکل سوزش و ترش کردن معده‌تان برطرف می‌شود.

 • پیشگیری از سنگ کلیه و عفونت‌های ادراری: زمانی که با معده خالی آب می‌نوشید، اسیدهایی که موجب ایجاد سنگ کلیه در شما شده، رقیق می‌شود و بدن در برابر عفونت‌های ادراری و تولید سنگ کلیه مقاوم می‌شود.

 • زیبایی و نرمی موها: از جذاب‌ترین تاثیر استفاده آب سالم و تصفیه شده به صورت ناشتا،  تاثیر آن روی موهایتان است. اگر بدن دهیدراته شود، به طور مستقیم بر بدن تاثیر منفی می‌گذارد و موهایتان نازک و شکننده می‌شود. در حالی که هیدراته نگه داشتن بدن به خصوص  نوشیدن آب سالم، با معده خالی، به زیبایی و رشد موهایتان کمک می‌کند.

 • زیبایی پوست: و اما سراغ اصلی‌ترین و زیباترین بخش مطلب می‌رویم. یکی از دلایل اصلی چروکیده شدن پوست و باز شدن منافذ آن، کم آبی بدن است. زمانی که با معده خالی آب می‌نوشید، جریان خون زیر پوست شما به حرکت درمی‌آید. پس از چند روز انجام این کار و نوشیدن آب تصفیه شده، می‌بینید پوست‌تان درخشان و زیبا شده است. از طرفی، زمانی که به کمک آب سالم، سموم بدن‌تان را دفع می‌کنید، همین عاملی برای زیباتر شدن پوست‌تان می‌شود.

اگر دقت کرده باشید، پوست شما زمانی که در شهری رطوبتی مانند شمال هستید، با هنگامی که در شهری با آب و هوای خشک مانند یزد قرار دارید، متفاوت است. زمانی که آب می‌نوشید، به سلول‌های خود رطوبت می‌رسانید. همین امر باعث جلوگیری از خشک شدن یا چروکیده شدن پوست‌تان می‌شود.

زمانی که عصبانی هستید و به اصطلاح دود از سرتان بلند می‌شود، کافیست خودتان را به چند جرعه آب مهمان کنید. آب گوارا و شیرینی که کاملا تصفیه شده و در دستر‌س‌تان قرار گرفته است، نعمتی در این گونه مواقع محسوب می‌شود.
 

اگر شما در طول روز به دلایل مختلف، آب زیادی از دست می‌دهید، حتما بایستی این کم آبی را با نوشیدن آب تصفیه شده جبران کنید که سلول‌های پوستی‌تان دوباره بازسازی شوند و پوستی درخشان و زیبا برای شما بسازند. سر کار، باشگاه، در راه و هر کجا که می‌توانید همراه خود آب سالم داشته باشید و بنوشید.

از طرفی خریدن این حجم از آب معدنی هر روز، شاید صرفه اقتصادی نداشته باشد. در نتیجه می‌توانید از یک دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنید و هر زمان که قصد بیرون رفتن داشتید، بطری‌تان را با آب سالم و تصفیه شده پر کنید و از اثرات درخشانی که روی پوست‌تان می‌گذارد، لذت ببرید.

دستگاه تصفیه آب سانتک، با ۶ مرحله فیلتراسیون، فلزات و آلودگی‌ها را از آب پاک کرده و با ظاهر مدرن و کاربر پسندی که دارد، در زیر سینک استفاده می‌شود.

دستگاه تصفیه آب سانتک دارای نشان استاندارد جهانی بهداشت از جمله 42nsf و 58nsf بوده که همین استانداردها در اسپری‌های آبی که خانم‌های جذاب، برای مراقبت از پوست خود استفاده می‌کنند، وجود دارد.

 علائمی که نشان می‌دهد بدن‌تان کم آب است:

 • - دهان‌تان خشک است و زبان‌تان به کام‌تان می‌چسبد و لبان‌تان نیز خشک شده است.

 • - از شدت تشنگی، عطش عجیبی به نوشیدن آب دارید.

 • - احساس خستگی مداوم دارید.

 • - سردردهای مداوم امان‌تان را بریده است.

 • - رنگ ادرارتان تیره است.

 • - در حالی که سر جایتان نشستید، دنیا دور سرتان می‌چرخد.

 • - هر زمانی وقت و بی وقت، گرسنه‌ هستید.

 • - مدام گرما زده می‌شوید.
   

اگر شما هم تا به حال این علائم را تجربه کردید، احتمالا یکی از دلایل آن کم آبی بدن‌تان است. نسبت به واکنش‌هایی که بدن از خود نشان می‌دهد، بی تفاوت نباشید. به خصوص در این فصل گرم از سال، بیش از هر چیز به نوشیدن آب تمیز و تصفیه شده لازم دارید.

به‌طور کلی آبی که دستگاه تصفیه آب سانتک تولید می‌کند، قابلیت اسپری بر روی پوست و صورت را داشته و باعث شادابی پوست و مو شما خواهد شد.

جمع‌بندی

بدن ما در طول روز به نوشیدن چند لیوان آب گوارا نیاز دارد. آب تصفیه‌شده و سالم فقط برای رفع تشنگی نیست و مزایای بسیار یادی به ویژه برای آب‌رسانی و جوان ماندن پوست دارد که در این مطلب به آن اشاره کردیم. علاوه بر این روی نرمی و لطافت موها، سلامت کلیه‌ها و جلوگیری از سنگ کلیه، سلامت معده و... نیز موثر است.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
0 دیدگاه
مرتب شده بر اساس آخرین دیدگاه ها