۰۹۱۲۹۲۱۲۱۱۷ پنجشنبه - 23-آبان

80 درصد از بیماری ها توسط آب منتقل میشود

به گفته پایگاه اینترنتی سازمان بهداشت جهانی، 80درصد بیماری ها توسط آب قابل انتقال است این در حالی است که 14000 نفر در سراسر جهان بر اثر آلودگی آب، جان خود را از دست میدهند بنابراین آلودگی آب یک مشکل بزرگ جهانی تلقی می شود. برآوردی که بعمل آمده حاکی از این است در کشورهای جهان سومی میزان تلفات تا 80 درصد بیشتر از کشورهای صنعتی است.

روزانه بسیاری از انسان ها در جهان با مشکل سلامت آب مصرفی رو به رو هستند ، طبق آمار روزانه 1000 کودک هندی بر اثر عدم بهداشت کافی در سرویس های بهداشتی به بیماری های گوارشی سختی مانند اسهال خونی و ... جان خود را از دست می­دهند. در کشور چین طبق گزارشات تغریبا 90 درصد از شهرهای این کشور دچار آلودگی های آب هستند.
 

80 درصد از بیماری ها توسط آب منتقل می شود.

علت اصلی این آلودگی ها بی شک خود ما هستیم و با ورود فاضلاب ها ، مواد شیمیایی  و ... به رودخانه ها، رودها، دریاها و آب های زیر زمینی باعث این آلودگی ها در پیرامون خود می شویم که سلامتی مارا به خطر می اندازد. اما بیماری های ناشی از آب آلوده که توسط آب به بدن انسان سرایت و منتقل می شوند عبارتند از  :

 1. 1- وبا
 2. 2- فلج اطفال
 3. 3- اسهال
 4. 4- اسهال خونی
 5. 5- ایدز
 6. 6- تب حصبه
 7. 7- وبا
 8. 8- عفونت روده ها
 9. 9- هپاتیت A
 10. 10 عفونت های ویروسی
 11. 11- مالاریا
 12. 12- تراخم (عفونت چشم)
 13. 13- دراکونکولیازیس(بیماری کرم گینه)
 14. 14- فلوئوروزیس (آسیب به استخوان ها بدلیل میزان بالای مصرف و وجود فلوراید در آب های زیر زمینی)
 15. 15- مسمومیت با سرب
 16. 16- اسهال مسافرتی
 17. 17- تاثیر بسیار مخرب روی سیستم گوارش و کبد (افزایش ابتلا به سرطان گوارش)


 

برای جلوگیری از این بیماری ها بهترین راه رعایت بهداشت و مصرف آب سالم و عاری از بیماری است، پیشنهاد ما استفاده از یک دستگاه تصفیه آب مناسب و با کیفیت در هر منزل است که در این رابطه به معرفی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی می پردازیم به نام سانتک.
 

دستگاه تصفیه آب

این دستگاه تصفیه آب خانگی در رابطه با جلوگیری از بیماری های منتقله از راه آب دارای استانداردهای بهداشت جهانی از قبیل NSF58 و NSF42 می باشد. تمامی قسمت ها از جمله بدنه، فیلترهای پیش تصفیه و ... از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه ساخت کشورهای تراز اول مانند ژاپن و کره ساخته شده اند.
 

این دستگاه دارای 6 مرحله فیلتراسیون به روش اسمز معکوس RO می باشد که بالاترین حذف املاح تا 99 درصد را داراست. همچنین در قلب این تصفیه کننده آب از ممبران نانو کامپوزیت ساخت کشور کره با امتیاز نانو آمریکا بهره گرفته شده است قابل توضیح است که شرکت سانتک آرکا صنعت نماینده رسمی ممبران های ال جی در ایران می باشد.
 

جنس بدنه دستگاه تصفیه آب از ABS بوده که مانع از زنگ زدگی بدنه دستگاه تصفیه آب می شود.

همچنین دارای سیستم هوشمند BACK WASH (شستشوی اتوماتیک فیلترها) در طی قطع جریان برق است.

دستگاه تصفیه آب خانگی سانتک دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش نیز می باشد.

 


 

جهت خرید و مطالعه بیشتر راجب دستگاه تصفیه آب خانگی سانتک کلیک کنید.

 

 
برچسب ها : مصرف آب آلوده - آب آلوده - مضرات مصرف آب آلوده - آلودگی آب - بیماری های منتقله از آب آلوده - بیماری از آب آلوده - 80 درصد راه انتقال بیماری های از آب آلوده - 80 درصد از بیماری ها توسط آب منتقل میشود - بیماری های ناشی از آب آلوده