۰۹۱۲۹۲۱۲۱۱۷ پنجشنبه - 23-آبان

جدیدترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

یکی از جدیدترین دستگاه های تصفیه آب خانگی حال حاضر در ایران میتوان به جرات دستگاه تصفیه آب خانگی سانتک را نام برد.

این دستگاه تصفیه آب با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و دارای ویژگی های منحصر بفردی است که با دستگاه های خارجی براحتی قابل رقابت است.


 

جدیدترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران
 


 

 

دستگاه تصفیه آب خانگی سانتک دارای 6 مرحله تصفیه آب به روش اسمز معکوس یا همان RO است که توانسته آبی سالم و با کیفیت را تولید و مصرف کننده را از هر نوع دستگاه مشابهی بی نیاز کند.

 


 

جدیدترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران
 

 


 

این دستگاه تصفیه آب با دارا بودن استانداردهای بین المللی بهداشت جهانی ازجمله NSF58 وNSF42  و ... در زمینه های بهداشتی و تغذیه اعتبار کافی برای مصرف کننده را به ارمغان آورده است.


 

 

استانداردهای دستگاه تصفیه آب
 

 

 

در تولید و ساخت کلیه قطعات دستگاه تصفیه آب از مواد اولیه با کیفیت برتر و معتبر ساخت کشورهای ژاپن و کره بهره گرفته شده است تا مصرف کننده با خیال آسوده از این تصفیه کننده استفاده کند.

شرکت سانتک آرکا صنعت با کسب نمایندگی معتبر از شرکت ال جی کم (LGCHEM) کره که یکی از زیر شاخه های شرکت اصلی ال جی (LG) می باشد(معرفی شرکت ال جی کم کلیک کنید) توانسته با بهره گیری از ممبران های اورجینال و با کیفیت شرکت ال جی کم که دارای فناوری نانو کامپوزیت و چندلایه است، در دستگاه تصفیه آب خود موجب کاهش چشم گیر آلودگی ها تا 98 درصد (از آنجاییکه فیلتر ممبران در قسمت چهارم و یکی از مهمترین بخش های روند تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب است) شود و افزایش چشم گیری در راندمان تولید آب خروجی سالم قدم بردارد.

 

 

فیلتر ممبران ال جی

 

این دستگاه تصفیه آب خانگی دارای سیستم شستشوی اتوماتیک یا همان BackWash است بدین معنی که بعد از هربار قطعی برق یا خاموش شدن دستگاه به هر دلیلی بمدت 20 ثانیه عملیات شستشوی خودکار را انجام میدهد تا آب باقی مانده در دستگاه و فیلترها یکبار بطور کامل تخلیه شده و آب تمیز و سالم وارد سیستم و قابل مصرف شود.

 

دستگاه تصفیه آب خانگی هوشمند

 

تصفیه آب خانگی سانتک بسیار هوشمند بوده و در کنار ساختارهای منحصر بفرد خود دارای سیستم کنترل عملکرد دیجیتالی است به نحوی که تمامی فعالیت سیستم روی نمایشگر ظاهر میشود و شما از روند فعالیت سیستم مطلع می شوید و در صورت هرگونه اشکال و نقصان بر روی این نمایشگر به همراه سوت آلارم(اخطار) پدیدار شده و باتوجه به توضیحات صفحه 10 دفترچه میتوانید به علت مشکل پی ببرید.

 

نسل جدید فیلشترهای تصفیه آب

 

فیلترهای پیش تصفیه در این نسل از دستگاه تصفیه آب بسیار پیشرفت کرده و با استفاده از روش فیتینگی، هوزینگ و فیلتر باهم ادغام شده که این دو مزیت بسیار مهم نسبت به سایر دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار که هم چنان از سیستم هوزینگ و فیلتر جداگانه استفاده می کنند، دارد . تعویض همزمان فیلتر و هوزینگ در این نسل از دستگاه تصفیه آب باعث شده تا علاوه بر حذف کامل آلودگی ها در سیستم هایی که سیستم هوزینگ و فیلتر از هم جدا هستند را داشته باشد (به نحوی که با تعویض یکی از فیلترها هوزینگ و فیلتر همزمان از سیستم جدا شده و یک فیلتر جدید به سیستم خود اضافه میکنید.) و هم اینکه بدون نیاز به کارشناس فنی، خود شما براحتی هرچه تمام تر بتوانید فیلترهای دستگاه تصفیه آب خود را تعویض نمایید که این امر هم از لحاظ هزینه و زمان برای شما کاملا مقرون بصرفه خواهد بود.

 

نصب سریع و آسان فیلترها

 

بطور خلاصه :

  1. 1- نصب آسان و ساده این نوع فیلترهای فیتینگی حتی برای یک خانم خانه دار و بدون نیاز به نصاب امکان پذیر است.
  2.  
  3. 2- کاهش بسیار چشم گیر احتمال آلودگی در این نوع فیلترها بدلیل یکپارچگی فیلتر و هوزینگ که با هر بار تعویض فیلتر، فیلتر و هوزینگ بصورت کامل از سیستم جدا شده و یک فیلتر جدید نصب میشود در صورتیکه در سایر دستگاه های تصفیه آب خانگی موجود در بازار همچنان از سیستم قدیمی هوزینگ و فیلتر جداشونده استفاده میکنند که هر بار فقط فیلتر داخل هوزینگ تعویض می شود و هم هزینه نصب برای مشتری در بردارد و هم آلودگی های موجود در هوزینگ در هربار تعویض بصورت کامل از بین نمی روند و درون هوزینگ باقی می مانند که از لحاظ بهداشتی مناسب نیستند.

 

شکل ظاهری مدرن و مشتری پسند یکی از مشخصه های مهم در طراحی این دستگاه بوده است و باتوجه به ظاهر مدرن آشپرخانه ها طراحی شده است تا بتوان این دستگاه را برروی سینک و یا درون سینک قرار داد.

 


 

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب
 

 


 

در آخر شرکت سانتک آرکا صنعت در جهت مشتری مداری خود و احترام به خریداران این دستگاه تصفیه آب را بمدت 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می نماید.


 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های  09129212117  و یا 02156909022 همچنین از طریق وب سایت رسمی به نشانی www.suntechsanat.com  اقدام به خرید آنلاین با درگاه بانکی نمایید.

 

لینک های کمکی: 

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی 
 

  تماشای ویدیو دستگاه تصفیه آب خانگی سانتک 
 

  راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی سانتک