۰۹۱۲۹۲۱۲۱۱۷ چهارشنبه - 2-مرداد
نحوه ارسال محموله

شیوه ارسال محموله

سفارشات طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود:
تهران: سفارش‌ها پس از پرداخت نهایی،پردازش و طی ۲۴ ساعت به آدرسی که خریدار در هنگام خرید ثبت کرده ارسال خواهد شد. بدیهی است هزینه ارسال محصول بر عهده خریدار بوده و در هنگام تحویل سفارش نسبت به پرداخت آن اقدام می نماید.
شهرستانها: امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، ۳-۵ روز بعد وجود دارد لذا سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و آماده ارسال خواهد شد.
نکات مهم:
– ارسال محصول در تهران و شهرستان ها توسط تیپاکس و سایر شرکت های حمل و نقل (باربری) صورت می گیرد و هزینه های ارسال محصول بر اساس تعرفه های شرکت های حمل نقلی، بر عهده مشتری می باشد.
– اگر خریدار مبلغ سفارش را از پیش پرداخت کرده باشد، صاحب حساب کاربری جهت دریافت محصول شخص دیگری را در هنگام خرید در بخش ارسال سفارش معرفی و نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده باشد،میبایستی هنگام دریافت کالا فرد تحویل گیرنده، کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی به همراه داشته باشد.
– لازم به ذکر است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.