۰۹۱۲۹۲۱۲۱۱۷ چهارشنبه - 2-مرداد
مقالات حوزه تصفیه آب

مقالات حوزه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب چیست؟|دستگاه تصفیه آب|تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب چیست؟

نویسنده: سانتک صنعت | تاریخ انتشار: 1397/12/20

دستگاه‌ تصفیه آب چیست؟

دستگاه تصفیه آب اقسام مختلفی چون تصفیه آب خانگی و صنعتی دارند که هرکدام برای شرایط خاصی کاربرد خواهند داشت برای مثال در خانه‌ها معمولا از دستگاه‌های تصفیه آب زیرسینکی استفاده می‌شود. همانطور که از نام آن‌ها پیداست، این دستگاه زیر سینک ظرفشویی نصب می‌شوند و آب تصفیه شده‌ی آشامیدنی از لوله‌ و شیرآب بصورت کاملا جداگانه خارج می‌شود. این نوع تصفیه‌کننده آب معمولا از سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس یا (RO) بهره می‌برد و مجهز به چندین فیلتر پیش تصفیه و فیلتر ممبران نیز است.

ساختار و اجزای دستگاه تصفیه آب خانگی

ساختار و اجزای دستگاه تصفیه آب

نویسنده: سانتک صنعت | تاریخ انتشار: 1397/12/26

ساختار و اجزای دستگاه تصفیه آب متناسب با تنوعی که وجود دارد متفاوت است اما به طور کلی می‌تواند شامل فیلتر کربن اکتیو، لامپ فرابنفش (UV)، اسمز معکوس، واحد تقطیر یا هر فرآیند جداسازی دیگری باشد. گوناگونی فیلترهای تصفیه آب باتوجه به نوع دستگاه،شرکت سازنده، نوع آب موجود بسیار زیاد است و میبایست حتما جهت خرید و تهیه فیلترها دقت لازم را بعمل آورد...

علت استفاده از دستگاه تصفیه آب در منزل

علت استفاده از دستگاه تصفیه آب در منزل

نویسنده: سانتک صنعت | تاریخ انتشار: 1397/12/27

علت استفاده از دستگاه تصفیه آب در منزل می تواند دلایل متعددی داشته باشد اما دلیل اصلی استفاده از دستگاه تصفیه آب در منزل عدم آب شرب مورد نیاز و تبدیل آن به آب قابل شرب نیست، بلکه ممکن است ناشی از تغییر در مزه ، رنگ ، بو و همچنین ورود انواع آلودگی ها و انواع رسوبات در طی مسیرهای طولانی عبور آب از سیستم ها و کانال های شهری تا منازل موجب نارضایتی و علل استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب در منزل باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی یک کارخانه کوچک تصفیه کننده آب در منازل است چرا که بدلیل قرار گیری در مسیر ورودی آب به منازل، آب را تصفیه و املاح مضری چون کلر و نیترات، جامدات معلق مانند شن و ماسه و رسوبات ناشی از زنگ زدگی و ... از آب خارج و عاری میسازد.

خرید و انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید و انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی

نویسنده: سانتک صنعت | تاریخ انتشار: 1398/01/28

خرید و انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی با قیمت مناسب و کیفیت بالا خواسته خیلی از خریداران و مصرف کنندگان است و همین موضوع باعث شده تا خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تبدیل به یک سردرگمی در میان مشتریان آن باشد. در این مقاله قصد داریم تا شما خریدار محترم را نسبت به موضوعات : کاربرد دستگاه تصفیه آب،علل اصلی نیاز به دستگاه تصفیه آب،راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی،معرفی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی بپردازیم.

استانداردهای دستگاه تصفیه آب خانگی

استانداردهای دستگاه تصفیه آب خانگی

نویسنده: سانتک صنعت | تاریخ انتشار: 1398/03/11

استانداردهای دستگاه تصفیه آب خانگی ، ممبران های خانگی و فیلترهای پیش تصفیه دارای تنوع بخصوصی در زمینه های مختلفی چون بهداشتی، ارزیابی کیفی و عملکردی و ... می باشد. از جمله استانداردهای مهم در دستگاه تصفیه آب خانگی ، فیلتر ممبران و فیلترهای پیش تصفیه NSF می باشند.

اهمیت سلامت آب بر بدن

اهمیت سلامت آب بر بدن

نویسنده: سانتک صنعت | تاریخ انتشار: 1398/04/22

امروزه اهمیت سلامت آب مصرفی بر هیچکس پوشیده نیست چراکه بیشتر از 70 درصد وزن بدن را آب تشکیل داده و بصورت مستقیم و غیر مستقیم بر سلامت و فعالیت های تمامی اندام های بدن از جمله: کلیه، قلب، مغز، معده، پوست و ... در تمامی سنین تاثیر گزار است و در صورت مصرف آب آلوده بسیاری از بیماری های قلبی و عروقی ، کلیوی ، گوارشی ، پوستی و ... براحتی به بدن انتقال میابند.