۰۹۱۲۹۲۱۲۱۱۷ موبایل روزشمار دوشنبه ، 30-اردیبهشت
مقالات حوزه تصفیه آب

مقالات حوزه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب چیست؟|دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب چیست

نویسنده: سانتک صنعت | تاریخ انتشار: 1397/12/20

دستگاه تصفیه آب چیست
آلودگی آب در سراسر جهان به عنوان یک معضل بزرگ در سلامتی انسان مورد توجه بوده و هست.امروزه به دلیل آلودگی آب ها، تصفیه و پالایش آب های آلوده و مورد مصرف انسان امری ضروری بشمار می آید . دستگاه تصفیه آب چه در حوزه خانگی و صنعتی هردو دارای یک هدف یعنی تصفیه آب آلوده و تولید آب مناسب،سالم و قابل شرب هستند که بطور خلاصه به این موضوع در قالب یک مقاله می پردازیم.

- تعریف کلی و جامع تصفیه آب:

تصفیه آب (به انگلیسی: Water Treatment)، هر فرآیندی است که کیفیت آب را بهبود می‌بخشد تا آن را ...

ساختار و اجزای دستگاه تصفیه آب خانگی

ساختار و اجزای دستگاه تصفیه آب

نویسنده: سانتک صنعت | تاریخ انتشار: 1397/12/26

ساختار و اجزای دستگاه تصفیه آب متناسب با تنوعی که وجود دارد متفاوت است اما به طور کلی می‌تواند شامل فیلتر کربن اکتیو، لامپ فرابنفش (UV)، اسمز معکوس، واحد تقطیر یا هر فرآیند جداسازی دیگری باشد. گوناگونی فیلترهای تصفیه آب باتوجه به نوع دستگاه،شرکت سازنده، نوع آب موجود بسیار زیاد است و میبایست حتما جهت خرید و تهیه فیلترها دقت لازم را بعمل آورد...

علت استفاده از دستگاه تصفیه آب در منزل

علت استفاده از دستگاه تصفیه آب در منزل

نویسنده: سانتک صنعت | تاریخ انتشار: 1397/12/27

علت استفاده از دستگاه تصفیه آب در منزل می تواند دلایل متعددی داشته باشد اما دلیل اصلی استفاده از دستگاه تصفیه آب در منزل عدم آب شرب مورد نیاز و تبدیل آن به آب قابل شرب نیست، بلکه ممکن است ناشی از تغییر در مزه ، رنگ ، بو و همچنین ورود انواع آلودگی ها و انواع رسوبات در طی مسیرهای طولانی عبور آب از سیستم ها و کانال های شهری تا منازل موجب نارضایتی و علل استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب در منزل باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی یک کارخانه کوچک تصفیه کننده آب در منازل است چرا که بدلیل قرار گیری در مسیر ورودی آب به منازل، آب را تصفیه و املاح مضری چون کلر و نیترات، جامدات معلق مانند شن و ماسه و رسوبات ناشی از زنگ زدگی و ... از آب خارج و عاری میسازد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

نویسنده: سانتک صنعت | تاریخ انتشار: 1398/01/28

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی موضوعی است که در این مقاله بصورت کامل و جامع به آن پرداخته ایم و از ابتدا با طرح یک مقدمه دیدگاهی از تصفیه آب القا و مرحله به مرحله به کاربرد دستگاه تصفیه آب ، علل اصلی استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی، بخش بسیار مهمی که خیلی از خریداران محترم با آن مشکل دارند بحث راهنمای کامل و جامع در مورد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و در آخر باتوجه به مفاهیم گفته شده به معرفی یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی می پردازیم و ویژگی این دستگاه را بطور مفصل بیان کرده ایم.
با ما همراه باشید...